440 ₴
Якісний лобовий ліхтар дозволяє виконувати будь-які роботи в умовах, що потребують освітлення, не залучаючи рук для утримання джерела світла.
Плюс даного ліхтарика в тому, що Ви можете легко та оперативно змінити акумулятори та продовжувати далі без перерви займатися потрібною справою (роботою)
НАЙВАЖЛИВІШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виріб має міцний корпус із міцного ABS пластику.
протиковзна поверхня на лобі
Термін служби лампи близько 100 000 годин
Максимальний час роботи без відключення – 20 годин
Світлодіодна лампа 3z із чіпами Cree XML T6 - останнє покоління
регульовані лямки - ліхтарик підійде на будь-який розмір голови
Стійкість до вологи та корозії забезпечується завдяки кільцевому ущільненню.
лінзи з неподряпаного скла
4 функції освітлення, включаючи сигналізацію
Акумулятор: 2x Li-ion 18650 6800 mAh 3.7V (у комплекті)
Зарядний пристрій для ліхтарика (у комплекті)
РЕГУЛОВАНИЙ РЕМІНЕЦЬ І ЗМІНА КУТА ОБ'ЄКТИВА
Налобний ліхтар має можливість регулювати довжину ременів. У поєднанні з їхньою гнучкістю це дозволяє дуже добре пристосувати ліхтарик до нашої голови. Це не призведе до ситуації, коли ліхтарик затискатиме вам голову або зісковзуватиме з неї, як це відбувається з іншими ліхтариками.
Крім того, він також може регулювати кут нахилу ліхтарика в діапазоні 90°. Це дозволить оптимально встановити місце, куди світитиме ліхтарик.
Додатковою перевагою ліхтарика є кількість світлодіодів. Налобний ліхтар має 3 світлодіоди, включаючи центральний Cree XML T6
РЕЖИМИ СВІТЛОВОСТІ:
Основний діод
Бічні світлодіоди
Усі світлодіоди
Усі світлодіоди – стробоскопи
НАБІР СКЛАДАЄТЬСЯ ПО:
Світлодіодний ліхтар налобний XM-L T6 CREE
2 батареї 18650 3,7 В (змінні)
Зарядний пристрій
Автомобільний зарядний пристрій
Оригінальна естетична коробка
Надсилання Новою Поштою в день замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал і пластик, Пластик |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 6 годин |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 100 мАг |
| Висота | 230 см |
| Ширина | 168 см |
| Полярність | "1" (+ зліва) |
| Пусковий струм | 50 А |
| Обслуговування | Малообслуговуваний |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Індикатор заряду акумулятора | Немає |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга акумулятора | 12.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Стать | Унісекс |
| Вид взуття | Армійське взуття |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Весна/осінь |
| Каблук/Подошва | Каблук |
| Високі матеріали | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Резіна |