
550 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 04 квітня 2026Переможна платформа на моллі
М’яка вставка на внутрішній частині виробу - що надає зручності в шкарпетку, не запотіння на місцілегшення виріб
Розмір майданчика можна змінити за замовленням.
Кольори виконання, як на фото, можливо, при наявності тканини замовити інший колір
Зроблений підсумок в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд товару | Сумка |
| Особливості | Поясний ремінь |
| За типом конструкції | М' який |
| Стан | Нове |
| Тип | Підсумок |