2 500 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Рюкзак Mil-Tec тактичний, 36л молли BACKPACK USAULT LARGE, колір КойОТ (Розмер В51 х Ш29 Г28 см)»
Штурмовий рюкзак US Asmault Pack LG 36 L от Mil-Tec - Це універсальний тактичний рюкзак з високою функціональністю, створена за зразком перевірених військових рішень.
Рюкзак виготовлений з міцного поліестера 600D з підвищеною стійкістю до істерії і розриву. Внутрішня частина вкрита Водопроникне покриття , які підвищують захист від дощу і вологи.
Він оснащений 3- м' я локальний Рецензентами и передним карманом, Двосторонній Глибоко відстіблені блискавки , що дозволяє легко упаковувати і оптимально розподіляти навантаження.
Схований кишеню на спині Ідеально для зберігання цінного вантажу або, відповідно до військового призначення, для перевезення питної води - Hydro Pack.
Спинка і плечові лямки покриті дихаючим матеріалом Приємного на дотик бичування. Вони також мають вентиляційні канали, які Покращують циркуляцію повітря.
Рюкзак має систему зовнішніх лямок завширшки 2,5 см, За допомогою цього пункту можна встановити підмережі з додатками Molle .
Компенсаційні лямки дозволяють підігнати рюкзак під переносний вантаж.
Переможний ремінь Він стабілізує рюкзак, щоб запобігти надмірному бічному зсуву. Крім того, він покращує розподіл ваги, не перевантажуючи окремих м’язів.
Рюкзак US Assault Для військових цілей і для виживання, а також для повсякденного використання цивільних цілей.
Параметры:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 36 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд товару | Сумка |