

57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Шеврон "Знищувач рашистської зарази"
Розмір шеврона (ширина 8 см * висота 8 см)
Сзади пришита липка - для міцності на м’яку частину виробу
Шеврон легко знімати і переставляти)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Габаорди |
| Стан | Нове |
| Перегляд товару | Сумка |
| Тип | Герб |