780 ₴
Кобура набедрена під пістолет і 2 магазини.
Навколо ніг і на ремніці, що регулюється пертексом плетеного стрічкового накопичувача.
Фастекс захищений від саморозпуску.
Вставлення з гумки додає зручності під час руху. Всередині м'яка щільна вставка.
Пістолет сидить щільно.
Кольори виконання, як на фото, можливо, при наявності тканини замовити інший колір
Зроблений підсумок в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Кобура |
| Колір | Камуфляж Піксель |
| Стан | Новий |
| Особливості | Поясний ремінь |
| За типом конструкції | М' який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд товару | Сумка |