Браслет виживання Paracord - це браслет з плетеної парашутної лінії з застібкою. Паракорд може бути розпущений в надзвичайній ситуації, а потім у результаті виходить стійка до розриву мотузку.
- Поліефіровий шнур з 7 прядами - Затиснена кришка з пластику
- Матеріал 100% нейлон
Доступний у 3 розмірах:
- Розмір S = коло
Макс зап'ястки. 17 см (7), довжина відкрита 1,95 м
- розмір M = коло зап'ястя макс. 20 см (8), довжина відкрита 2,25 м
- розмір L = коло зап'ястя макс. 23 см (9) довжина відкрита 2,5 м
- Розірване навантаження: близько 181 кілограм
- Вага: близько 20 г
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MFH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міска |
| Загальна вага | 570 г |
| Додаткові можливості | Піла, Відкривальна, Гздодер, Кирка |
| Ручка | |
| Тип рукоятки | З' ємна |
| Довжина держака | 30 см |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Сталева |
| Довжина робочої частини | 13 см |
| Ширина робочої частини | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Вага | 570 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Перегляд товару | швейний набір |