145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 170 ₴
Маска зварювальника Євро призначена для індивідуального захисту обличчя зварника від прямих ультрафіолетових випромінювань зварювальної-
Маска зварювальника Євро призначена для індивідуального захисту обличчя зварника від прямих ультрафіолетових випромінювань зварювальної дуги, бризок розплавленого металу й іскор при виробництві зварювальних робіт на будівельно-монтажному ділянці.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сибртех |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Традиційна |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Ні |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 110 мм |
| Ширина оглядового вікна | 90 мм |