540 ₴
Показати оптові ціниМаска зварювальника WM-39N допоможе надійно захистити очі та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Вона універсальна для використання з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG, CUT. Найкращий варіант для комфортного використання без втоми 2-3 годин на день.
Наявність режиму шліфування дає змогу вимикати спрацьовування світлофільтру. Завдяки цьому можна механічно обробляти метал, без необхідності знімати маску (різання або шліфування).
|
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро-М |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 1000 мс |
| Час повернення в світле положення | 0.5 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -5 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 320 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |