2 300 ₴
РЮКЗАК ТАКТИЧНИЙ
Великий рюкзак Special.
Матеріал Cordura ,
+Місткість 50-60 літрів
+Велика кількість відділень
+Міцний зносостійкий матеріал
+Додаткове кріплення на грудях
+Відділення для документів біля спинки
+М‘які ручки та спинка для зручного носіння
+Стропи molle під каримат під рюкзаком.
Ручка для перенесення рюкзака у руці ідеальний для використання в екстремальних погодних умовах.
Він підходить для тривалих поїздок, походів, експедицій, виконання військових завдань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cordura |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 50 л |
| Особенности | Грудная стяжка, Боковая стяжка, Совместимость с гидратором, Анатомическая конструкция, Боковой вход, Поясной ремень, Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle, Лямки анатомической формы |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 см |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Сумка |