

39 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Шеврон Прапор України з тризубом" ,
Розмір шеврону (60*40 мм)
Ззаду пришита липучка жорстка - для кріплення на м'яку частину виробу
Шеврон легко знімати та переставляти )
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Техпромпартнер |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шевроны |
| Назначение | Повседневный |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 6 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Габардин |
| Состояние | Новое |
| Вид товара | Сумка |