

39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 170 ₴
Шеврон олива "Прапор Укра'їни з гербом",,
Розмір шеврону (60*40мм)
Ззаду пришита липучка жорстка - для кріплення на м'яку частину виробу
Шеврон легко знімати та переставляти )
Нашивка олива "Прапор Укра'їни з гербом", розмір 60*40мм, на липучці, нашивка прапор України, нашивка патч,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шеврони |
| Призначення | Повсякденний |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Габаорди |
| Стан | Нове |
| Перегляд товару | Сумка |