690 ₴
Кобура набедрена під пістолет і 2 магазини.
Навколо ніг і на ремніці, що регулюється пертексом плетеного стрічкового накопичувача.
Фастекс захищений від саморозпуску.
Вставлення з гумки додає зручності під час руху.
Всередині м'яка щільна вставка.
Пістолет сидить щільно. Поліція і ЗСУ замовляють, задоволені.
Кольори виконання, як на фото, можливо, при наявності тканини замовити інший колір
Зроблений підсумок в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість кишень | 3 |
| Особливості | Водонепроникний, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня, Кріплення на пояс |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд товару | Сумка |
| За типом конструкції | М' який |
| Колір | Койот |