



480 ₴
Показати оптові ціниФутболка поло CoolMax National Guard - зручна модель, що підходить для щоденного носіння і занять спортом. Також цей варіант може використовуватися військовими, співробітниками силових структур і охоронцями. Виготовлена футболка з матеріалу CoolMax.

Ця тканина складається з чотириканальних поліестерових волокон. Такі нитки мають особливий капілярний ефект. Футболки, пошиті з такого матеріалу, дуже швидко сохнуть, мають підвищену зносостійкість і не вбирають запахи. Волокна швидко відводять вологу з поверхні тіла і переносять її на зовнішню частину тканини для подальшого випаровування. Дана модель має підвищену повітропроникність і підходить для носіння в літній період. Тканина приємна до тіла, легка і не прилипає. Футболка має простий крій, відкладний комір застібається на гудзики, рукава короткі. На плечах і грудях розташовані панелі велкро, до яких можна кріпити патчі. Футболка добре сідає по фігурі та при цьому не обмежує руху. Колір поло - олива.
Розміри с 46 по 56 - уточнюйте по наявності
Виготовлена футболка в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип тканини | Поліестер |
| Виробник | Техпромпартнер |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Склад | coolmax 100% поліестер |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застежка | Ґудзики |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізьблює горлянки | V-подібний |
| Стиль | Спортивний |
| Силует | Приталений |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Мoдель | Поло |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Обхват груди | 110 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Довжина від горловини донизу виробу | 70 см |
| Довжина рукава виробу | 24 см |