

1 580 ₴
Показать оптовые ценыПолучите эту позицию бесплатно при покупке «Рюкзак тактический с металическим каркасом Туристичний похідний рюкзак з каркасом цвет Хаки»
Великий багатофункціональний рюкзак зі спеціальної зносостійкої тканини, для широкого застосування. Ідеально підходить для полювання, риболовлі, туристичних походів та подорожей. Має посилений алюмінієвий трубний каркас для жорсткості. Має касетну діафрагму, що відокремлює нижню третину. Його об'єм становить 70 літрів з більшим відділенням і меншими кишенями для розміщення дрібних предметів. Таким чином ви зможете добре розмістити свій багаж. Несуча система теж дуже важлива, вона рівномірно розподіляє вагу, тому спина та поперек не навантажуються неправильно. Для цього було додано «сідло», широкий ремінь із поролоном для фіксації рюкзака через живіт.
Навіть якщо 70 літрів недостатньо, можна використовувати ремені зовні для кріплення додаткового обладнання. У разі дощу та снігу рюкзак захистить вбудований дощовик, який повністю його закриває. Попереду панель на липучці для нашивок, зверху ручка для перенесення.
На лямках є D-подібні кільця для карабінів або іншого спорядження (ганчірку для протирання, окуляри тощо). Зручна, функціональна та надійна модель для найтриваліших переходів.
Особливості:
Характеристики:
Розміри знято з порожнього рюкзака. У заповненому рюкзаку розміри можуть бути трохи інші.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Турция |
| Объем | 70 л |
| Особенности | Боковая стяжка, Анатомическая конструкция, Поясной ремень, Водоотталкивающая пропитка, Лямки анатомической формы |
| Цвет | Хаки |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 41 см |
| Высота | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Сумка |